Skip to content

Cart

Your cart is empty

Zoya Magenta Dress

Sale price€129.00

Color:

Magenta

'Zoya' një krijim luksoz i dizajnuar për t'ju bërë të shkëlqeni në çdo ngjarje. Materiali i tij i ndritshëm bashkë me pëlhurën prej rrjete e bënë atë akoma më luksoz. Fustani ka kupa të vendosura në pjesën e gjoksit për komoditet dhe mbështetje, ndërsa rripat unikë me pëlhure nga rrjeta, i japin një sharm produktit. 'Zoya' është zgjedhja juaj për gala, festa dhe dasma.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polister 5% Elastik

Detajet: Mesh detailing

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

'Zoya' a luxurious masterpiece designed to make you shine at any event. Its radiant shimmery and mesh fabric create a unique and eye-catching design. The dress has built-in bra cups for comfort and support, while the unique mesh shoulder straps add ethereal charm. With its perfect fit and captivating design, 'Zoya' is your go-to for galas, parties, and weddings.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Mesh detailing

Care: Machine wash cold

Size:
Zoya Magenta Dress
Zoya Magenta Dress Sale price€129.00