Skip to content

Cart

Your cart is empty

VERDA SILVER

Sale price€49.00 Regular price€89.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Platformat joshëse 'Verda' janë bërë për ju. Këto sandale ju jepin siguri dhe rehati në çdo event. Ato kanë një rrip mbështetës tek kyçi i këmbës dhe një takë të lartë që balancohet nga një platformë e konsiderueshme në pjesën para. Vishni tuajat me një fustan midi, maxi apo pantallona të gjera.

Lartësia e përafërt e takës: 13 cm / 5.11" (inch)

Lartësia e përafërt e platformës: 3 cm / 1.18" (inch)

Materiali: Lëkurë Artificiale dhe Gurë

Ngjyra: Argjend

__________________________

The 'Verda' glamorous platforms are made for you. They are certain to make a statement at your next event. They have a supportive ankle strap and set on a towering block heel that's balanced by a sizeable platform. Wear yours with a midi or maxi dress or wide-leg pants.

Heel Height approx.: 13 cm / 5.11" (inch)

Platform Height Approx.: 3 cm / 1.18" (inch)

Fabric: PU Leather And Stones

Color: Silver

Size:
Save 45%
VERDA SILVER
Verda silver Sale price€49.00 Regular price€89.00