Skip to content

Cart

Your cart is empty

Sophie Red Dress

Sale price€129.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Color:

Red

Fustani 'Sophie' është shumë i veçantë. Me detaje të thjeshta, por që e bëjnë shumë elegant. Ai ka një dekolte të hapur dhe kupa të vendosura në pjesën e gjoksit. Ka një gjatësi mesi dhe detaje me ngjyrë të hapur në pjesën e fundit. Perfekt për këtë sezon.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:95% Polyester 5% Spandex

Detajet:Gjatësi te mesme

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik 

The 'Sophie' dress is very special. With simple details that make it very elegant. It has an open neckline and cups placed in the chest area. It has a tea length and light-colored details at the bottom. Perfect for this season.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Tea length

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Sophie Red Dress
Sophie red dress Sale price€129.00