Skip to content

Cart

Your cart is empty

Orsa Kelly Green Dress

Sale price€82,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Orsa' maxi pa mëngë ka një dizajn të bukur duke ofruar lëvizje të lehtë dhe rehati. Pjesa e përparme përmban një detaj me nyjë në vijën e belit të fustanit, duke shtuar një prekje elegance dhe dizajn. Dekolteja e thellë në formë V krijon një dizajn unik dhe mahnitës. Shtoni aksesorë si vathë të gjatë apo një çantë të thjeshtë për të kompletuar pamjen.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Poliester 8% Elastik

Detajet: Dekolte V

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Orsa' sleeveless maxi dress has a flowing design that flares out from the hips, providing movement and comfort. The front features a knot accent at the waistline of the dress, adding a touch of elegance and interest to the design. The plunging V-neck creates a unique and stunning design. Add accessories such as long earrings or a simple clutch bag to complete the look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% POLYESTER 2% SPANDEX

Details: V Neckline

Care: Machine wash cold

Size:
Orsa Kelly Green Dress
Orsa Kelly Green Dress Sale price€82,00