Skip to content

Cart

Your cart is empty

NIAH BLACK PATENT

Sale price€49.00 Regular price€69.00

Krijoni iluzionin e këmbëve të gjata në sandalet tona 'Niah'. E krijuar nga lëkura e shkëlqyeshme, kjo sandale përmban rripa të hollë. Rripi në kyçin e këmbës e mban këmbën në vend dhe taka e lartë balancohet nga një platformë e rehatshme. Një stil i sofistikuar, perfekt për verën tuaj të ardhshme.

Lartësia e përafërt e platformës: 3.5 cm / 1.38" (inch)

Lartësia e përafërt e takës: 13.5 cm / 5.3" (inch)

Materiali: Lëkurë vegane

Ngjyra: E zezë

_________________________

Create the illusion of longer legs in our 'Niah' Nude Sandals. Crafted from nude patent leather fabric, the style features straps. The strap at the ankle keeps the foot in place and the high heels are balanced by a sturdy platform sole. A sophisticated style, perfect for your next summer.

Platform Height Approx.: 3.5 cm / 1.38" (inch)

Heel Height Approx.: 13.5 cm / 5.3" (inch)

Material: Vegan Leather

Color: Black

Size:
NIAH  BLACK PATENT
NIAH BLACK PATENT Sale price€49.00 Regular price€69.00