Skip to content

Cart

Your cart is empty

Liliana Black Dress

Sale price€89.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Color:

Black

Fustani 'Liliana' është një fustan midi me mëngë të gjata, me dekolte të hapur. Pëlhura e tij e bënë siluetën tuaj të duket më elegante. Mëngë të gjata dhe pjesa e belit i ngushtë, janë kombinimi perfekt qe krijonë një pamje që është njëkohësisht e bukur dhe joshëse. Kombinojeni me Aqafore elegante dhe taka të thjeshta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Poliester 2% Elastik

Detajet: Dekolte me detaje unike

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________

The 'Liliana' dress is a long-sleeved, off-shoulder midi dress with a unique neckline. Its stretchy bodycon fabrication makes your silhouette elegant that flatters curves. Fitted long sleeves and a cinched waist, create a visual that is at once both sensual and sophisticated. Finish off the classy look with an elegant necklace and simple heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% Polyester 2% Spandex

Details: Unique decollete

Care: Machine wash cold

Liliana Black Dress
Liliana black dress Sale price€89.00