Skip to content

Cart

Your cart is empty

Isabella Red Dress

Sale price€109.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Femërore dhe elegante, fustani midi 'Isabella'. Fustani perfekt prej rrjete për sezonën që përmban një dekolte të hapur me rudhosje gjatë gjithë fustanit. Fustani 'Isabella' ka një korset bashk me doreza që mund te largohen. Ne e duam mënyrën se si fustani i përshtatet trupit tuaj me pëlhurën e tij të mahnitshme prej rrjete. Visheni tuajin për takime dhe ngjarje të veçanta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polister 5% Elastik

Detajet: Fustan midi me korset

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

_________________

Feminine and elegant the midi 'Isabella' dress. The perfect mesh dress for the season that features an open decollete with ruched detailing all over. The 'Isabella' dress has a corset inserted and matching sleeves that can be removed. We love the way the 'Isabella' dress flatters your body with its amazing mesh fabric. Wear yours for your date nights and other special events.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Midi dress with corset

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Isabella Red Dress
Isabella red dress Sale price€109.00