Skip to content

Cart

Your cart is empty

Aurela Green Dress

Sale price€79.00 Regular price€119.00

Fustani 'Aurela' ofron një siluetë të këndshme dhe femërore, me detajin e rrudhosur anash belit nga pëlhura e vecant shkëlqyese. Ka gjatësi maxi, një të hapur te këmbët dhe mëngë të gjata që e bën të përshtatshëm për shumë raste të veçanta. Visheni për rastet e juaja speciale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polister 5% Elastik

Detajet: Detaj të rrudhosur në pjesën e belit

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

The 'Aurela' dress offers a flattering and feminine silhouette, with the added ruched detail at the waist from the shimmery fabric. It has maxi length, open leg and long sleeves which makes it suitable for many special occasions. Wear it for your special nights.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Ruched detail at the waist

Care: Machine wash cold

Size:
Aurela Green Dress
Aurela Green Dress Sale price€79.00 Regular price€119.00