Skip to content

Cart

Your cart is empty

Aeris Black Dress

Sale price€49.00 Regular price€65.00

 

'Aeris' është një fustan maxi me mëngë të gjata, me dekolte te hapur dhe pjesa e këmbës e hapur. Pëlhura e saj e bën fustanin klasik, me një siluetë elegante. Fustani 'Aeris' është i përshtatshëm për çdo event ku do të merrni pjesë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% POLYESTER, 8% SPANDEX

Detajet: Detaj i hapur tek këmba

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________

The 'Aeris' is a long-sleeved, off-shoulder maxi dress with an open leg. Its stretchy bodycon fabric makes the dress classic, with an elegant silhouette. The 'Aeris' dress is suited for every event you're about to attend.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% POLYESTER, 8% SPANDEX

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size:
Aeris Black Dress
Aeris Black Dress Sale price€49.00 Regular price€65.00