Skip to content

Cart

Your cart is empty

Addie Lilac Dress

Sale price€139.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani 'Addie' përmban detaje të prera që i shtojnë një pamje unike dizajnit dhe gurë gjë që krijon një pamje të hijshme dhe elegante. Një nga karakteristikat më të dukshme të këtij fustani është detaji në pjesën e para dhe mëngët e gjata. Ky fustan është perfekt për ahengjet e juaja të vecanta pasi që ka gjatësi maxi.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Detaje të prera

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

The 'Addie' dress is a stunning piece perfect for summer. The dress features cut out details that add a unique touch to the design and gem stones which create a sleek and elegant look. It also adds a sexy touch to the design by showing off a bit of skin. Its unique design features make it a standout piece that is sure to turn heads wherever it is worn.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Open cuts

Care: Machine Wash Cold

Addie Lilac Dress
Addie lilac dress Sale price€139.00