Skip to content

Cart

Your cart is empty

Aaliyah Taupe Dress

Sale price€89.00

Femëror dhe elegant, fustani maxi 'Aaliyah'. Fustani perfekt multi për sezonën që përmban një dekolte të mbyllur me rudhosje gjatë gjithë fustanit. Ne e duam mënyrën se si fustani i përshtatet trupit tuaj me pëlhurën e tij të mahnitshme prej rrjete bashk me pëlhuren e brendshme. Visheni tuajin për takime dhe ngjarje të veçanta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Material me printe 

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

Feminine and elegant the maxi 'Aaliyah' dress. The perfect multi dress for the season that features a closed decolte with ruches detailing all over. We love the way the 'Aaliyah' dress flatters your body with its amazing mesh and lined fabric. Wear yours for your date nights and other special events.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Printed fabric

Care: Machine Wash Cold

Size:
Aaliyah Taupe Dress
Aaliyah Taupe Dress Sale price€89.00