Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Samara Black Dress

Sale price€39,00 Regular price€59,00

Tax excluded.


Fustani 'Samara', një pjesë mahnitëse e dizajnuar me një ekuilibër të përsosur të joshjes dhe sofistikimit. Fustani përmban një shpinë të hapur, në pjesën e sipërme, fustani 'Samara' tregon kupat e sytjenave të stolisur me detaje të ndërlikuara dantelle. Për të siguruar veshje të rehatshme dhe mbështetje të plotë, fustani ka rripa të trashë. Fustani 'Samara' kombinon stilin dhe komoditetin pa mundim.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Detaje dantelle

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________________

The 'Samara' dress, a stunning piece designed with a perfect balance of allure and sophistication. The dress features a captivating open back, at the top, the 'Samara' dress showcases bra cups adorned with intricate lace detailing. To ensure comfortable wear and full support, the dress has thick straps. The 'Samara' dress combines style and comfort effortlessly.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Lace detailing

Care: Machine Wash Cold

Size:
Save 34%
Samara Black Dress
Samara black dress Sale price€39,00 Regular price€59,00