Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Penelope Forest Green Glitter Set

Sale price€39.00 Regular price€99.00

Tax excluded.

Size:

Seti 'Penelope' është një pjesë e bukur e përbërë nga një fustan dhe një bluzë me dizajn unik, e bënë atë një zgjedhje ideale për ngjarjet festive. Bluza në këtë set ka një detaj të mrekullueshëm të rrudhosur, fustani i setit 'Penelope' ka gjithashtu detaje te rrudhosura në pjesën para. Ajo që dallon setin 'Penelope' është materiali shkëlqyes, duke e bërë atë ideale për festat dhe mundësia per tu veshur ne dy mënyra. Seti do të dhuroj një pamje unike në çdo aheng festiv.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Polister 3% Elastik

Detajet: Material shkëlqyes

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

______________________

The 'Penelope' set is a stunning piece consisting of a skirt and a uniquely designed top, making it an ideal choice for festive occasions. The top in this set features a captivating twist detailing, the skirt of the 'Penelope' set boasts rushed detailing in the front. What sets the 'Penelope' set apart is its use of shimmery fabric and that this set can be worn in two ways. The 'Penelope' set will make a statement at any festive gathering.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% Polyester 3% Spandex

Details: Shimmery fabric

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Save 61%
Penelope Forest Green Glitter Set
Penelope forest green glitter set Sale price€39.00 Regular price€99.00