Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Odette Black Dress

Sale price€99.00

Tax excluded.

Size:

Fustani 'Odette' i dhuron vëmendje detajeve, nga pëlhura rrjetë me lule deri te prerja që nxjerr në pah format, duke paraqitur një kombinim të përsosur të sofistikimit dhe romancës. Printi delikat i luleve në zonën e kupës dhe vijën e belit e ngrit këtë fustan në një nivel të ri elegance, duke krijuar një balancë midis feminilitetit dhe stilit klasik. Ky dizajn tërheqës i shton një prekje elegance dhe sofistikimi veshjes, duke e bërë atë një pjesë të përjetshme që kurrë nuk do të dalë nga moda. Ky fustan është zgjedhja e përsosur për ata që kërkojnë një opsion të stiluar dhe të gjithanshëm për çdo rast të veçantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Detaje me lule

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

The attention to detail in the 'Odette' dress, from the floral mesh fabric to the flattering cut, showcases a perfect blend of sophistication and romance. The delicate floral print on the cup area and waistline elevates the dress to a new level of elegance, creating a balance between femininity and classic style. This alluring design adds a touch of elegance and sophistication to the dress, making it a timeless piece that will never go out of style. This dress is a perfect choice for those looking for a stylish and versatile option for any special occasion.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Flowery details

Care: Machine Wash Cold

Odette Black Dress
Odette black dress Sale price€99.00