Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Nueda Ecru Cover Up

Sale price€49.00 Regular price€62.00

Tax excluded.

Size:

Pa dyshim që 'Nueda' Cover Up do jetë i pranishëm në pushimet e juaja verore. I krijuar nga një material rrjete dhe dizajn transparent, 'Nueda' do të tërheq vëmendjen dhe bie në sy. Përmban një dekolte të mbyllur dhe ka një prerje tek këmba. Visheni me sandalet tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Acrylic

Detajet: Material transparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

Without a doubt, the 'Nueda' cover up will be present in your summer vacations. Crafted from a mesh material and transparent design, the 'Nueda' cover up will attract and stand out. It features a closed neckline and has a cut at the leg. Wear it with your favorite sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Acrylic

Details: See through

Care: Machine Wash Cold

Save 21%
Nueda Ecru Cover Up
Nueda ecru cover up Sale price€49.00 Regular price€62.00