Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Lissie Red Dress

Sale price€159.00

Tax excluded.

Size:

Fustani elegant dhe modest 'Lissie' përmban një dekolte të mbyllur dhe mëngë të gjata, duke nxjerrë një pamje të rafinuar. Joshja delikate e veshjes qëndron në mëngët dhe pjesët anash me detaje me gurë shkëlqyes. Vetë fustani 'Lissie' është bërë nga një pëlhurë luksoze, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për netët e takimeve ku dëshironi të tregoni vetëbesim dhe hijeshi.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Detaje me gurë shkëlqyes 

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

The 'Lissie' elegant and modest dress features a closed neckline and long sleeves, projecting a refined aura. The subtle allure of the dress lies in the sleeves and the side shimmery gems, adding a hint of intrigue to the overall look. The 'Lissie' dress itself is made from a luxurious, flowing fabric that enhances its elegance, making it an ideal choice for date nights where you want to exude confidence and charm.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Shimmery gems detailing

Care: Machine wash cold or dry clean

Lissie Red Dress
Lissie red dress Sale price€159.00