Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Lilou Black Glitter Dress

Sale price€119.00

Tax excluded.

Size:

Fustani 'Lilou' ka një dekolte V që zgjat zonën e qafës dhe tërheq vëmendjen në fytyrë. Fustani përmban gjithashtu një detaj në pjesën e përparme që i shton sofistikimin dhe elegancën dizajnit të përgjithshëm. Ky detaj krijon një bel të ngushtë që rezulton në një përshtatje të këndshme dhe mundësi të pafundshme stilimi, duke rritur figurën tuaj femërore. Fustani është i bërë nga një pëlhurë e lehtë që mbulohet bukur në trup dhe përshtatet me lëvizjen tuaj.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Poliester 3% Elastik

Detajet: Mundësi të pafundshme stilimi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Lilou' dress has a V neck which is a flattering neckline that elongates the neck area and draws attention to the face. The dress also features a front detail tie which adds sophistication and elegance to the overall design. This detail creates a cinched waist which results in a flattering fit and endless ways of styling. The dress is made of a lightweight Venezia fabric that drapes beautifully on the body and flows with your movement. 

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% Polyester 3% Spandex

Details: Endless ways of styling

Care: Machine Wash Cold

Lilou Black Glitter Dress
Lilou black glitter dress Sale price€119.00