Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Ledia Black Dress

Sale price€109.00

Tax excluded.

Size:

Fustani midi me rripa 'Ledia' është bërë nga një material luksoz me elasticitet, dhe ka një prekje femërore me detaje të bukura rreth zonës së kupës. Busti i dekoruar dhe kupat me formë të butë durojnë elegancë dhe sofistikim, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte me stil dhe të hijshi. Ideale për raste të ndryshme si darka të bukura, festa kokteji, dasma, ose çdo ngjarje të veçantë ku dëshironi të dukeni stil dhe me klas.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Detaje unike pergjatë dekoltesë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________________

The 'Ledia' midi strap dress is made from luxurious stretchy fabric, with a feminine touch of pretty ruffle detail around the cup area. Its decorative bodice and softly shaped cups exude elegance and sophistication, making it a perfect choice for a stylish and chic ensemble. Perfect for various occasions such as a fancy dinner, cocktail party, wedding, or any special event where you want to look stylish and sophisticated.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Unique details along the decolte

Care: Machine Wash Cold

Ledia Black Dress
Ledia black dress Sale price€109.00