Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Juniper Purple Multi Dress

Sale price€59,00

Tax excluded.


'Juniper' është një fustan pa rripa që përshtatet rreth bustit dhe rrjedh lirshëm nga beli deri tek fundi. Me ngjyra të ndritshme dhe të gjalla rozë dhe të verdhë, të rregulluar në një dizajn bllok ngjyrash, duke krijuar një pamje tërheqëse dhe në modë, perfekte për verë në ditët e nxehta. Krijuar nga pëlhura e lehtë dhe e rehatshme, e cila ofron rehati dhe lehtësi në lëvizje. Mund të kombinohet me sandale me rripa, një kapele dhe një çantë shumëngjyrëshe për të kompletuar veshjen.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:100% Poliester

Detajet: Pa rripa

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________________

This 'Juniper' tube dress is a strapless dress that fits tightly around the torso and flows freely from the waist to the hemline. Featuring bright and vibrant pink and yellow palette, arranged in a color block design, creating a visually appealing and trendy look perfect for summer and hot days. Made of a lightweight and comfortable Venezia fabric , which allows for breathability and ease of movement. It can be paired with strappy sandals, a hat, and a colorful purse to complete the outfit.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Strapless

Care: Machine wash cold

Size:
Juniper Purple Multi Dress
Juniper Purple Multi Dress Sale price€59,00