Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

GALA GOLD

Sale price€20,00 Regular price€99,00

Tax excluded.


Modeli ikonë i platformës 'Gala' me një takë marramendëse është krijuar për të nxjerrë në pah siluetën femërore me materialin e saj shkëlqyes, duke i dhënë asaj sensualitet dhe elegancë. Një dekolte e hapur mbështjell butësisht këmbën, duke mbaruar me një dekolte të vogël që nxjerrë në pah gishtat. E përkryer për eventet tuaja.

Lartësia e përafërt e takës: 13 cm / 5.11" (inch)

Materiali:  Lekurë Artificiale dhe gurë

Lartësia e përafërt e platformës: 2.5 cm / 0.98" (inch)

Ngjyra: Ari

The iconic 'Gala' platform model with a staggering heel is made to highlight the feminine silhouette with it's glittery fabric, giving it sensuality and elegance. A curved décolleté gently encases the foot, plunging down to a revealing toe cleavage that finishes in a sensual peep toe.

Heel Height approx.: 13 cm / 5.11" (inch)

Platform Height Approx.: 2.5 cm / 0.98" (inch)

Fabric:  PU Leather and stones 

Color: Gold

Size:
Save 80%
GALA GOLD
GALA GOLD Sale price€20,00 Regular price€99,00