Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Florennce Black Glitter Dress

Sale price€99.00

Tax excluded.

Size:

Ky fustan prej pëlhure me shkëlqim me gjatësi maxi është një veshje mahnitëse dhe tërheqëse, i përkryer për ngjarje të veçanta. Fustani 'Florennce' është i dizajnuar për të ofruar një pamje elegante dhe të rafinuar. Ky fustan ka pjesën përpara të rrudhosur dhe me një detaj te lëshuar që e bënë fustanin 'Florennce' akoma më tërheqes. Visheni tuajin per festat e fundvitit apo per ngjarje tjera të veçanta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Poliester 2% Elastik

Detajet: Dekolte në formën V

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

___________________

A maxi length shimmery fabric dress, stunning and glamorous. Perfect for special events and formal occasions. The dress is typically designed to provide an elegant and refined look. The shimmery fabric creates an unique and eye-catching look. The 'Florennce' dress has a ruched detailing and front draping detail that enhances the dress's overall appeal. Wear yours for holidays and other special occasions.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% Polyester 2% Spandex

Details: V neckline

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Florennce Black Glitter Dress
Florennce black glitter dress Sale price€99.00