Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Fina Red Dress

Sale price€69.00 Regular price€89.00

Tax excluded.

Size:

Color:

Red

Fustani 'Fina' është art. Dekolteja përmban një përshtatje të lirë dhe rripa të hollë, prerje perfekte të belit që krijonë iluzionin e një trupi me linja perfekte. Ky fustan mahnitës ju ofron mundësinë për të personalizuar pamjen tuaj, nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Rripa të hollë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

The 'Fina' dress is art. The décolleté features a loose fit and spaghetti straps, perfect waist cut-outs that create the illusion of an hourglass body. This stunning ensemble offers you the freedom to customize your look effortlessly. If you're ever in the position to stand up and stand out this dress is the perfect choice.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Thin straps

Care: Machine wash cold

Save 22%
Fina Red Dress
Fina red dress Sale price€69.00 Regular price€89.00