Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Elysia Royal Blue Dress

Sale price€99.00

Tax excluded.

Size:

Fustani 'Elysia' përmban një dekolte të hapur, asimetrike, dhe përshtatje të ngushtë në trup. E bërë nga pëlhura e butë, rehatia është fjala e përsosur përshkruese për këtë fustan. Fustani 'Elysia' ka detaje unike në pjesen e fundit që e bëjnë fusanin shumë elegant. Kombinojeni me taka të thjeshta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Poliester 3% Elastik

Detajet: Me doreza

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

The 'Elysia' dress features an open neckline, asymmetric, and a slim fit. Made from soft fabric, comfort is the perfect describing word for this dress. This dress has such a unique hem. Pair with simple heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% Polyester 3% Spandex

 Details: Gloves

Care: Machine Wash Cold

Elysia Royal Blue Dress
Elysia royal blue dress Sale price€99.00