Skip to content

Cart

Your cart is empty

Cora Fuschia Dress

Sale price€39.00 Regular price€119.00

Fustani 'Cora' ka një dizajn elegant dhe tërheqës. Ka jakë të mesme duke i dhënë këtij fustani një pamje elegante dhe të sofistikuar. Fustani nuk ka mëngë, duke e bërë atë perfekt për një ditë të ngrohtë vere ose për t'u kombinuar me një xhaketë ose triko në netët më të freskëta. Pëlhura ka një model luksoz, duke krijuar një pamje të pasur dhe me teksturë. Ky fustan maxi është perfekt për çdo rast zyrtar, për një darkë apo një natë me miqtë. Me dizajnin e tij tërheqës dhe modelin mahnitës, sigurisht që do t'ju bëjë të ndiheni të sigurt dhe bukur kudo që të shkoni.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester, 5% Elastik

Detajet: Me qafë të lartë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________________

The 'Cora' maxi dress features a chic and elegant design. It has a turtle neck, which is a mid collar giving this dress a stylish and sophisticated look. The dress has no sleeves, making it perfect for a warm summer day or for pairing with a blazer or cardigan on cooler nights. The fabric has a luxurious pattern, creating a rich and textured look. This maxi dress is perfect for any formal occasion, from a black-tie dinner to a wedding or a night out with friends. With its head-turning design and stunning pattern, it's sure to make you feel confident and glamorous wherever you go.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Turtle Neck

Care: Machine wash cold

Size:
Cora Fuschia Dress
Cora Fuschia Dress Sale price€39.00 Regular price€119.00