Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Clarisa Lilac Dress

Sale price€109.00

Tax excluded.

Size:

Color:

Lilac

Fustani 'Clarisa' ka një gjatësi maxi dhe është shumë i veçantë për këtë sezon. Ai vjen në dy ngjyra shumë të bukura. Fustani ka detaje unike në pjesën e përparme. Ka një dekolte halter dhe një pjesë të hapur te pjesa e belit. Gjithashtu, përfshin një broshe që mund të vendoset në dy pjesë sipas dëshirës tuaj.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Dekolte halter

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

The 'Clarisa' dress has a maxi length and is very special for this season. It comes in two beautiful colors. The dress features unique details on the front. It has a halter neckline and a cutout at the waist. Additionally, it includes a brooch that can be placed in two different positions according to your preference.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Halter decolte

 Care: Machine Wash Cold

Clarisa Lilac Dress
Clarisa lilac dress Sale price€109.00