Skip to content

Cart

Your cart is empty

Maya Kelly Green Metallic Dress

Sale price€39,00 Regular price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani maxi 'Maya' është bërë nga një pëlhurë metalike që shton një prekje magjepsëse dhe sofistikuese. Pëlhura me shkëlqim ju bën të dalloheni dhe të lini përshtypje. Dizajni me njërin krahë të hapur shton një detaj të veçantë, duke i dhënë fustanit një pamje mbresëlënëse. Është zgjedhja perfekte për ato që duan të kthejnë shikimin e të tjerëve dhe të shfaqin stil.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Polyester 2% Spandex

Detajet: Me një krah të hapur

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

___________________

The 'Maya' maxi dress is made from a stunning metallic fabric that adds a touch of glamor and sophistication. The fabric catches the light, allowing the wearer to stand out and make a statement. The one-shoulder design adds a bold and daring touch to the dress, giving it a confident look. It is a perfect choice for those who want to turn heads and make a fashion statement.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% Polyester 2% Spandex

Details: One-shoulder design

Care: Hand Wash Cold Only

Size:
Save 56%
Maya Kelly Green Metallic Dress
Maya Kelly Green Metallic Dress Sale price€39,00 Regular price€89,00