Skip to content

Cart

Your cart is empty

Lillie Kelly Green Dress

Sale price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani jonë 'Lillie' është kaq elegant. Përshtatja në pjesën para, pas dhe anash siguron mbështetje të plotë. Ka një dekolte të hapur dhe pa rripa. Ne e duam të kombinuar me sandale të thjeshta për netët tuaja të verës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:  95% POLYESTER 5% SPANDEX 

Detajet:Me krahë të lëshuar

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

Our 'Lillie' dress is so elegant. Wrapped decolte shapes in the front and back sides provide ultimate support. It has a flattering strapless cut and is ruched for an hourglass effect. We love this teamed with simple strappy sandals for your summer nights out.

Model is wearing: Size S

Fabric:  95% POLYESTER 5% SPANDEX 

Details: Off shoulders

Care: Machine Wash Cold

Size:
Lillie Kelly Green Dress
Lillie Kelly Green Dress Sale price€89,00