Skip to content

Cart

Your cart is empty

Janine Cafe Dress

Sale price€89.00

Fustani 'Janine' është një veshje elegante dhe me stil që kombinon një gjatësi të bukur me një dizajn të veçantë. Përmban një jakë që i shton sofistikimin pamjes së përgjithshme dhe pa mëngë për një ndjesi komode. Me një detaj të rrudhosur të pjesës para që shton veçantinë e fustanit, ai mund të vishet lehtësisht, duke ofruar pamje me stil për çdo event. Dizajni unik ju jep mundësi të stilimi në varësi të preferencave tuaja personale.       

Modelja ka të veshur:    Masën S      

Materiali:   97% Polyester 3% Spandex    

Detajet:   Detaje te rrudhosura në pjesë para  

Përkujdesja:   Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët                      

The 'Janine' midi dress is an elegant and stylish piece that combines a flattering length with unique design elements. It features a neckline that adds sophistication to the overall look, and no sleeves for a comfortable feel. The unique design gives you options for styling depending on your personal preferences.   

Model is wearing: Size S        

Fabric: 97% Polyester 3% Spandex        

Details: Ruched details     

Care:   Machine wash cold

Size:
Janine Cafe Dress
Janine Cafe Dress Sale price€89.00