Skip to content

Cart

Your cart is empty

Ianne Red Floral Dress

Sale price€69.00 Regular price€99.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Femërore dhe elegante, fustani midi 'Ianne'. Fustani perfekt me printe për sezonën që përmban një dekolte unike me detaje dantelle ne pjesën para dhe me rudhosje gjatë gjithë fustanit. Fustani në pjesën e mbrendshme ka një korset që bënë linjat e trupit tuaj të duken mahnitëse. Ne e duam mënyrën se si fustani i përshtatet trupit tuaj me pëlhurën e tij të mahnitshme prej rrjete. Visheni tuajin për takime dhe ngjarje të veçanta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Printe Florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________

Feminine and elegant the midi 'Ianne' dress. The floral dress for the season that features a unique decollete with lace detailing and ruches detailing all over. The dress has a corset bodice integrated into the dress to make your body look flawless. We love the way the 'Ianne' dress flatters your body with its amazing mesh fabric. Wear yours for your date nights and other special events.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Save 30%
Ianne Red Floral Dress
Ianne red floral dress Sale price€69.00 Regular price€99.00