Skip to content

Cart

Your cart is empty

Ema Purple Dress

Sale price€39.00 Regular price€89.00

Prezantojmë fustanin tonë të ri 'Ema'. Fustani përmban një dekolte të hapur, mëngë të gjata, dhe lidhësa të rregullueshme në pjesën prapa. E bërë nga pëlhura e butë e gomës, rehatia është fjala e përsosur përshkruese për këtë fustan. Kombinoje me taka ose atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Poliester 2% Elastik

Detajet: Mëngë të gjata

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

Presenting our new 'Ema' dress. The dress features a perfect bustier chest cut, long sleeves, and adjustable straps at the back. Made from soft jersey fabric, comfort is the perfect describing word for this dress. Pair with heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% POLYESTER, 2% SPANDEX

Details: Long Sleeves

Care: Machine Wash Cold

Size:
Ema Purple Dress
Ema Purple Dress Sale price€39.00 Regular price€89.00