Skip to content

Cart

Your cart is empty

Daryn Black Dress

Sale price€62.00 Regular price€89.00

Fustani 'Daryn' është një zgjedhje elegante, e bërë nga një pëlhurë me cilësi të lartë dhe komode që bie bukur mbi trupin tuaj. Fustani 'Daryn' ka një detaj të veçantë në pjesën e përparme që i shtojnë veshjes një prekje magjepsëse dhe elegante, duke e bërë atë të përshtatshme për një natë ose një rast të veçantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Prerje në pjesën para, veshje e dyanshme

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________

The 'Daryn' dress is an elegant and versatile choice, it's made from a high-quality and comfortable fabric that drapes beautifully. The 'Daryn' dress has a unique front detailing making it suitable for a night out or a special occasion.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Front open cuts, wearable in two ways

Care: Machine wash cold

Size:
Daryn Black Dress
Daryn Black Dress Sale price€62.00 Regular price€89.00