Skip to content

Cart

Your cart is empty

Alexis Fuschia Dress

Sale price€39.00 Regular price€79.00

Fustani 'Alexis' ka gjatësi midi që përmban një dekolte V, rripa të hollë dhe një detaj me pjesën e pasme. Dekolteja e thellë krijon një efekt të këndshëm. Rripat e hollë e bëjnë fustanin të rehatshëm, ndërsa i lejojnë krahët të lëvizin lirshëm dhe detaji mbrapa i shton teksturë dhe pamje interesante fustanit, duke siguruar gjithashtu një përshtatje të rehatshme. Ky fustan do të ishte një veshje e shkëlqyer për çdo garderobë, për pushimet dhe udhëtimet tuaja verore.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Poliester 2% Elastik

Detajet: Dekolte V

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

The 'Alexis' midi dress features a V neckline, thin straps and a back detail. The neckline creates a flattering elongated effect while the thin straps hold the dress in place, allowing the arms to move freely. The rouching back detail adds texture and interest, while also ensuring a comfortable fit. This dress would be a great addition to any wardrobe and perfect for your summer vacations and travels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% POLYESTER 2% SPANDEX

Details: V Neckline

Care: Machine wash cold

Size:
Alexis Fuschia Dress
Alexis Fuschia Dress Sale price€39.00 Regular price€79.00