Skip to content

Cart

Your cart is empty

Samanta Orange Bodysuit

Sale price$44.96

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


'Samanta' është një bluzë elegante me një dizajn që bie në sy. Përmban një stil unik që do t'ju bëjë të dalloheni, ndërkohë që do të ndiheni të rehat dhe të veçantë. E dizajnuar për të ofruar një përshtatje të këndshme, ky top do të jetë një shtesë e shkëlqyer për çdo gardërobë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 88% Poliester 12% Elastik

Detajet: Jakë të lartë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

'Samanta' is a stylish top with a bold design. It features a unique style that will make you stand out while also remaining comfortable and wearable. Crafted from top materials and designed to provide a flattering fit, this top will be a great addition to any wardrobe.

Model is wearing: Size S

Fabric: 88% POLYESTER, 12% SPANDEX

Details: High Neckline

Care: Machine Wash Cold

Size:
Samanta Orange Bodysuit
Samanta Orange Bodysuit Sale price$44.96