Skip to content

Cart

Your cart is empty

Ranola Black Bodysuit

Sale price$20.25 Regular price$44.75

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Bluza 'Ranola' ka një dekolte të mbyllur, ideale për t'u kombinuar me një gamë të gjerë stilesh. Është krijuar nga një pëlhurë e lehtë dhe e rehatshme për veshje të qëndrueshme. Kjo bluzë është e përkryer për të kompletuar gardërobën tuaj.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Pambuk

Detajet: Me jakë të drejtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Ranola' Bodysuit features a high neckline, ideal for pairing with a wide range of styles. It is crafted from a lightweight and comfortable fabric for lasting wear. This versatile piece is perfect for completing your wardrobe.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Cotton

Details: Straight Neckline

Care: Machine Wash Cold

Size:
Ranola Black Bodysuit
Ranola Black Bodysuit Sale price$20.25 Regular price$44.75