Skip to content

Cart

Your cart is empty

Nora Magneta Dress

Sale price$138.10

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Kombinimi i gjatësisë midi, zbukurimeve me gurët e shkëlqyeshëm në të gjithë fustanin dhe dizajni asimetrik me një krah e bën fustanin 'Nora' një zgjedhje perfekte për evente të veçanta. Ky fustan mahnitës është bërë me një pëlhurë rrjetë që shton një prekje elegante dhe është zbukuruar me gurë vezullues. Qoftë një aheng, një martesë apo ndonjë rast tjetër ku dëshironi të lini një përshtypje të qëndrueshme, fustani 'Nora' siguron që ju të dukeni elegante dhe magjepsëse gjatë gjithë eventit.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Me një krah të hapur 

Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

______________________

The combination of the midi length, rhinestone embellishments, and the one-shoulder asymmetrical design makes the 'Nora' dress a perfect choice for special events. This stunning dress is made with a lined mesh fabric that adds an elegant touch, and it is adorned with shimmering rhinestones. Whether it's a formal gala, a wedding, or any other occasion where you want to make a lasting impression, the 'Nora' dress ensures that you'll look both elegant and captivating, ensuring all eyes are on you throughout the event.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: One-shoulder design

Care: Machine Wash Cold

Size:
Nora Magneta Dress
Nora Magneta Dress Sale price$138.10