Skip to content

Cart

Your cart is empty

Moela Red Bodysuit

Sale price$27.05 Regular price$42.20

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Bodysuit-i ynë 'Moela' është veshja që do të ju duhet për këtë sezon. Përberë nga një material i butë dhe elastik i cili përshtatet në mënyrë perfekte në trup. Paraqet një dekolte klasike dhe mëngë të gjata. Ky bodysuit mund të kombinohet në mënyrë perfekte me çdo fund apo pantallona.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: I Butë dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

Our 'Moela' bodysuit is the new staple you’ll be reaching for this season. Perfectly constructed in a super soft and stretchy fabric for a figure-hugging fit. Features a classic crew neckline and long sleeves. This bodysuit can be perfectly paired with any bottoms for a flattering fit.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Soft and Super Stretchy

Care: Machine Wash Cold

Size:
Moela Red Bodysuit
Moela Red Bodysuit Sale price$27.05 Regular price$42.20