Skip to content

Cart

Your cart is empty

Klea Green Dress

Sale price€62,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Klea' është bërë nga një pëlhurë metalike që shton një prekje magjepsëse dhe sofistikuese. Pëlhura me shkëlqim ju bën të dalloheni dhe të lini përshtypje. Dizajni me njërin krahë të hapur shton një detaj të veçantë, duke i dhënë fustanit një pamje mbresëlënëse. Është zgjedhja perfekte për ato që duan të kthejnë shikimin e të tjerëve dhe të shfaqin stil.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Poliester, 4% Elastik

Detajet: Me një krah të hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

The 'Klea' dress dress is made from a stunning metallic fabric that adds a touch of glamor and sophistication. The fabric catches the light, allowing the wearer to stand out and make a statement. The one-shoulder design adds a bold and daring touch to the dress, giving it a confident look. It is a perfect choice for those who want to turn heads and make a fashion statement.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Details: One-shoulder design

 Care: Machine Wash Cold

Size: