Skip to content

Cart

Your cart is empty

Giana Black Dress

Sale price$96.48

Color:

Black

Fustani 'Giana' është një veshje elegante dhe me stil që kombinon një gjatësi të bukur me një dizajn të veçantë. Përmban një jakë të gjatë që i shton sofistikimin pamjes së përgjithshme. Pëlhura rrjetë e detajuar shton një teksturë në dizajn, duke e bërë atë të dallohet nga veshjet e tjera. Në përgjithësi, ky fustan është një opsion perfekt për raste të veçanta ose evente zyrtare, dhe sigurisht që do t të lërë një përshtypje mahnitëse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polister 5% Elastik

Detajet: Me qafë të lartë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________

The 'Giana' midi dress is an elegant and stylish piece that combines a flattering length with unique design elements. It features a mock neck that adds sophistication to the overall look. The ruched mesh fabric detailing on the dress adds a touch of texture and dimension to the design, making it stand out from other midi dresses. This dress is a stunning option for special occasions or formal events, and it's sure to turn heads and make a lasting impression.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Turtle Neck

Care: Machine wash cold

Size:
Giana Black Dress
Giana Black Dress Sale price$96.48