Skip to content

Cart

Your cart is empty

Evien Black Dress

Sale price$73.87

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Femëror dhe elegant, fustani mini 'Evien'. Fustani perfekt prej për sezonën që përmban një dekolte të hapur dhe mëngë të lëshuara. Me rrudhosje në pjesën para, detaj që ju bën të dukeni akoma më elegante. Visheni tuajin për takime dhe ngjarje të veçanta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Poliester

Detajet: Dekolte të hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

Feminine and elegant the mini 'Evien' dress. The perfect dress for the season that features an open decollete and loose sleeves. The dress has ruched detailing in the front, with makes you even more elegant. Wear yours for your date nights and other special events.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Off shoulder

Care: Machine wash cold

Size:
Evien Black Dress
Evien Black Dress Sale price$73.87