Skip to content

Cart

Your cart is empty

Gralda Champagne Bodysuit

Sale price$20.56 Regular price$45.44

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Vishuni për të lënë përshtypje në bodysutin tonë 'Gralda'. Bërë nga një pëlhurë dy shtresore që përshtatet në mënyrë të përkryer në trupin tuaj. Me një material të butë që ofron mbështetje dhe formësim, 'Gralda' është dizajnuar për të siguruar që ju të nxirrni pamjen tuaj magjepsës këtë sezon.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Material me printe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

Dress to impress in our ‘Gralda’ Bodysuit. Made from double-layered fabric that perfectly fits your body. With a soft fabric to provide support and shaping, 'Gralda' was designed to ensure you will have a stylish season.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Floral Prints

Care: Machine Wash Co

Size:
Gralda Champagne Bodysuit
Gralda Champagne Bodysuit Sale price$20.56 Regular price$45.44