Skip to content

Cart

Your cart is empty

Arielle Multi Set

Sale price$74.62 Regular price$96.24

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Seti 'Arielle' përmban një korset të bukur dhe një fund midi te mbuluar me materal prej dantelle. Pjesa e sipërme e korsesë ka një bust të montuar dhe është dizajnuar për të formësuar linjat e trupit duke shtrënguar vijën e belit dhe për të krijuar një siluetë të bukur. Fundi midi bie në gjatësinë e kyçit të këmbës dhe karakterizohet me një dizajn mahnitës te rrudhosur, duke krijuar një veshje elegante dhe plot stil që nxjerr në pah format e trupit.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Detaje të rrudhosura

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________

The 'Arielle' set features a beautiful corset top and a midi skirt with a mesh fabric. The corset top has a fitted bodice and it's designed to reinforce the body's shape by cinching the waistline and create a structured silhouette. The midi skirt falls at ankle length and it features a stunning ruched detaling, creating an elegant and stylish outfit that highlights the natural curves of the body.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Ruched detailing

Care: Machine Wash Cold

Size:
Arielle Multi Set
Arielle Multi Set Sale price$74.62 Regular price$96.24