Skip to content

Cart

Your cart is empty

Anda White Bodysuit

Sale price$31.38 Regular price$45.44

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Topi 'Anda' ofron kombinimin perfekt të stilit dhe komoditetit. Ka një hapje në zinxhir, dekolte të mbyllur në formë të rrumbullakët dhe material elastik për një përshtatje sa më të lehtë. E përsosur për ta përdorur në përditshmëri. Kombinojeni me xhinse dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5 % Elastik

Detajet: Zinxhirë në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________

The 'Anda' Bodysuit offers the perfect combination of style and comfort. It features a zipper opening, round neck, and elastic material for a perfect fit. Perfect to use it casual. Combine with jeans and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Front zipper

Care: Machine Wash Cold

Size:
Anda White Bodysuit
Anda White Bodysuit Sale price$31.38 Regular price$45.44