Skip to content

Cart

Your cart is empty

Elisa Black Metallic Dress

Sale price€59.00 Regular price€129.00

Prezantojmë 'Elisa' - një krijim luksoz i projektuar për t'ju bërë të shkëlqeni në çdo ngjarje. Materiali i tij metalik i ndritshëm luan me dritën, duke gjetur balancën perfekte mes tërheqjes së syve dhe elegancës. Fustani ka kupa të vendosura në pjesën e gjoksit për komoditet dhe mbështetje, ndërsa rripat unikë me gurë i japin një sharm dhe eleminojnë nevojën për bizhuteri të tjera. Me formën e tij të përsosur dhe dizajnin unik, 'Elisa' është zgjedhja juaj për gala, festa dhe dasma.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet:Rripa me gurë

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_________________________

Introducing 'Elisa' – a luxurious masterpiece designed to make you shine at any event. Its radiant metallic fabric dances with light, striking the perfect balance between eye-catching and elegant. The dress boasts built-in bra cups for comfort and support, while the unique gem-studded shoulder straps add ethereal charm and eliminate the need for extra jewelry. With its perfect fit and captivating design, 'Elisa' is your go-to for galas, parties, and weddings.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Gems straps

Care: Hand Wash Cold Only

Size:
Elisa Black Metallic Dress
Elisa Black Metallic Dress Sale price€59.00 Regular price€129.00