Skip to content

Cart

Your cart is empty

Edonia Black Dress

Sale price€109.00

Color:

Black

Fustani 'Edonia' ka një dekolte V që zgjat zonën e qafës dhe tërheq vëmendjen në fytyrë. Fustani përmban gjithashtu një detaj në pjesën e përparme që i shton sofistikimin dhe elegancën dizajnit të përgjithshëm. Ky detaj krijon një bel të ngushtë që rezulton në një përshtatje të këndshme dhe mundësi të pafundshme stilimi, duke rritur figurën tuaj femërore. Fustani është i bërë nga një pëlhurë e lehtë që mbulohet bukur në trup dhe përshtatet me lëvizjen tuaj.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Poliester 3% Elastik

Detajet: Dekolte V

Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

The 'Edonia' dress has a V neck which is a flattering neckline that elongates the neck area and draws attention to the face. The dress also features a front detail tie which adds sophistication and elegance to the overall design. This detail creates a cinched waist which results in a flattering fit and endless ways of styling. The dress is made of a lightweight Venezia fabric that drapes beautifully on the body and flows with your movement. 

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% Polyester 3% Spandex

Details: V Neckline

Care: Machine Wash Cold

Size:
Edonia Black Dress
Edonia Black Dress Sale price€109.00