Skip to content

Cart

Your cart is empty

Desire Silver Dress

Sale price€129,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani më elegant dhe tërheqës 'Desire'! Një fustan maxi me rripa të hollë, me material që shkëlqen. 'Desire' është fustani perfekt për një hyrje magjepsëse. I rehatshëm dhe mbyllet me një zinxhirë minimal në pjesën prapa për një pamje perfekte. Kompletoni look-un me aksesorët tuaj të preferuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 155 cm / 61.02 inch

______________________

Very few are as elegant, and ethereally beautiful as 'Desire'! A thin-strapped maxi dress with a full-length and sequin fabric. 'Desire' knows how to make an entrance. It is lined for comfort and enclosed by an invisible zipper at the back side for a perfectly polished look. Complete the look with your favorite accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Sequin Fabric

Care: Hand Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 155 cm / 61.02 inch

Size:
Desire Silver Dress
Desire Silver Dress Sale price€129,00