Skip to content

Cart

Your cart is empty

Aresa Olive Dress

Sale price€65.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani 'Aresa' është një fustan maxi me mëngë të gjata, me dekolte të hapur. Pëlhura e tij elastike e bën siluetën tuaj të duket më elegante. Mëngë të gjata dhe tek pjesa e belit i ngushtë, janë kombinimi perfekt qe krijonë një pamje që është njëkohësisht të bukur dhe joshëse. Kombinojeni me qafore elegante dhe taka të thjeshta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Pëlhure 10% Elastik

Detajet: Dekolte të hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

The 'Aresa' dress is a long-sleeved, off-shoulder maxi dress with a fold-over neckline. Its stretchy bodycon fabrication makes your silhouette elegant that flatters curves. Fitted long sleeves and a cinched waist, create a visual that is at once both sensual and sophisticated. Finish off the classy look with an elegant necklace and simple heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% RAYON / 10% SPANDEX

Details: Off shoulder neckline

Care: Machine Wash Cold

Aresa Olive Dress
Aresa olive dress Sale price€65.00