Skip to content

Cart

Your cart is empty

Yasmine Black Dress

Sale price€129.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Color:

Black

Fustani 'Yasmine' ka një prerje të bukur moderne dhe është një fustan mahnitës i ndërthur me hijeshi, me elegancë dhe stil. Ky fustan është krijuar për të ofruar një pamje joshëse për raste të ndryshme. Fustani përmban një gjatësi midi, me detaje unike përgjatë dekoltesë. Qoftë një ngjarje zyrtare, festë apo një rast i veçantë, ky fustan do të lërë një përshtypje të qëndrueshme.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Dekolte unike me gurë shkëlqyes

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________________

The 'Yasmine' dress with a beautiful modern cut is a stunning dress that gracefully combines elegance and contemporary style. This dress is designed to provide a chic and glamorous look for various occasions. Featuring a midi length, this dress has a unique decollete with shimmery stones along the way. The 'Yasmine' is a show-stopping piece that exudes confidence and glamour. Whether it's a formal event, party, or a special occasion, this dress is bound to make a statement and leave a lasting impression.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Unique decollete with shimmery stones

Care: Machine wash cold

Yasmine Black Dress
Yasmine black dress Sale price€129.00