Skip to content

Cart

Your cart is empty

URSA NUDE

Sale price€59.00

Këpuca jonë 'Ursa' prej lëkure të shkelqyeshme nudo është thelbi i elegancës klasike. E vendosur në një stileto të hollë dhe të lartë, kjo këpucë ka një pamje të bukur dhe në pjesën para është me majë. Rrëmbejeni shikimin duke veshur këto taka përrallore. Janë një pjesë e domosdoshme për garderobën e këpucëve të çdo gruaje.

Lartësia e përafërt e takës: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Materiali: Lëkurë me shkëlqim

Ngjyra: Nude

________________________

The classic 'Ursa' heel in nude patent leather is the essence of classic elegance. Set on a sky-high, thin stiletto, this pair has a dramatic arch and sleek pointed toe. Steal the show when wearing these fabulous heels. They are a must-have piece for every woman's wardrobe.

Heel Height Approx.: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Material: Patent Leather

Color: Nude

Size:
URSA NUDE
URSA NUDE Sale price€59.00