Skip to content

Cart

Your cart is empty

Irela Red Dress

Sale price€129.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani 'Irela' është fustani përfekt për takimet tuaja romantike. Fustani ka një ngjyrë të kuqe të bukur me një detaj me fjongo në pjesën e dekoltesë që e bënë atë akoma më romantik. Mëngët e shkëputshme janë bërë për qendër të vëmendjes. 'Irela' ka një gjatësi midi, që përshtatet shumë mirë me taka të larta dhe aksesorë ngjyrë ari.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Detaj me fjongo në pjesën e dekoltesë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________

The 'Irela' dress is the perfect dress for your romantic dates. The dress has a beautiful red color with a ribbon detail on the neckline that makes it even more romantic. The detachable sleeves were made for the spotlight. 'Irela' has a midi length, which goes well with high heels and gold accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Ribbon detail on the neckline

Care: Machine wash cold or dry clean

Irela Red Dress
Irela red dress Sale price€129.00