Skip to content

Cart

Your cart is empty

HESS NUDE

Sale price€30.00 Regular price€149.00

Merrni një dukje klasike dhe joshëse më këpucët tona 'Hess' nga brendi Schutz. Të prodhuara nga lëkura Nudë, këpuca jonë qëndron në një takë të hollë, duke e bërë këmbën tuaj të duket më tërheqëse. Vishini ato në përditshmërinë tuaj apo në mbrëmje me gocat.

Lartësia e përafërt e takës: 9 cm / 3.54" (inch)

Materiali: Lëkurë

Ngjyra: Nude

______________________

Make a glamorous statement with 'Hess' Pump Heel. Made from nude embossed leather, our pumps sit on stiletto heels and feature classic pointed toes. Wear them for a casual day out or a night out with girls.

Heel Height Approx.: 9 cm / 3.54" (inch)

Material: Leather

Color: Nude

Size:
HESS NUDE
HESS NUDE Sale price€30.00 Regular price€149.00